נושא: WTF?!

למי שלא תהיה. אין לי מושג איך להגיב למכתב ששלחת. זה  נשמע כמו מתיחה, אבל אני לא מצליחה לחשוב על מישהו שירצה  למתוח אותי עד כדי כך שישלח דבר כזה דפוק ומחליא.  

אם המייל הזה שקיבלתי אמיתי אז אתה כנראה בנזונה חסר מזל  ממש כמו שאתה דפוק. אני לא יודעת מה הרושם שקיבלת ממה  שקראת על המחשב שלי, אבל אני ממש לא הפרסומת המהלכת  לגיל 23 שאתה כנראה חושב שמצאת. אם תכננת להרכיב לך איזה ריאליטי פרטי אז הבדיחה על חשבונך, כי הגרלת את המתמודדת  הכי עלובה שיכולת לקוות לה. אתה לא הולך לקבל מכאן שום  דבר סקסי ומגרה שיעשה לך את היום, אז תמשיך לאתר הפורנו הבא ותחזיר לי את המחשב שלי, יא חתיכת שרוט! אני לא יודעת  מה הבעיה שלך (בטוחה שיש הרבה כאלה), אבל לך תזדיין עם  השיט שלך ותעזוב אותי בשקט. אין לי מושג וגם לא מעניין אותי למה אתה מנסה לשחק במחבואים עם מישהי שפרצו לה הביתה באמצע הלילה וגנבו לה את הלפטופ, אבל תאמין לי, אין כאן  שום דבר שאתה צריך. 

למה לך לאיים ולהידחף לחיים של בחורה שהחומרים שלה  הגיעו אליך במקרה? אתה יודע מה עבר עלי בגלל שהמחשב הזה  נגנב?? יש לך בכלל מושג כמה אני זקוקה לו??? איך אתה חי  עם עצמך, קם בבוקר והולך ונושם כשאתה מכוון אקדח וירטואלי  לרקה של מישהי? זה עושה לך טוב, יא חתיכת דפוק? אתה צריך את זה כדי להרגיש שיש לך כוח? יא אפס!

אתה בטח יודע שזה מעשה פלילי, ומה אם בכל זאת אתלונן  במשטרה? אני די בטוחה שיש להם מחלקה שמטפלת בדברים  כאלה. נראה לי שתיהנה בכלא, יא כלום. 

אז התגובה שלי היא: לך תזדיין! אני לא יודעת מי אתה,  מה הבעיות שלך ומה המשחק הזה בשבילך, אבל בשבילי זה לא משחק. מה שיש על המחשב הזה חשוב לי יותר ממה שיצור עלוב כמוך יוכל אי פעם להבין. שלא תעז למחוק שום דבר, אתה  שומע??? אין לך זכות לעשות את זה. זה לא שלך וזה החיים  שלי! תחזיר לי אותם!!!  

ואם אתה כל כך אוהב איומים אז קבל אחד משלי: אם אני  אחשוב שמחקת משהו ממה שיש על המחשב הזה אני אפנה למשטרה ואעשה כל מה שאוכל כדי לגלות מי אתה ולמחוק לך  את החיים! 

כתבת שאתה יודע שאין לי הרבה כסף, אבל אני מוכנה לשלם תמורת הלפטופ שלי את כל הכסף שאני יכולה להשיג. תשכח  מהשטות הזאת ואני מבטיחה לא לנסות לברר מי אתה ולא לספר על זה לאף אחד אף פעם. עכשיו די עם ההזיה הזאת. תחזיר לי את מה ששייך לי!!! 

... 

ליז פיין