אילו יכולתם לבודד רגע אחד מחייכם, ולהפוך אותו לערסל שתוכלו לשוב ולהתכרבל בו מתי  שתרצו – באיזה רגע הייתם בוחרים? מה הייתם מוכנים לעשות כדי להשיב לרשותכם את  הזיכרונות היקרים לכם ביותר, אם הייתם עלולים לאבד אותם לנצח? 

עם הדילמות האלה נאלצת להתמודד ליז פיין, צעירה רגילה, בת 23 ,עם חיים “לא כל כך רגילים”,  כדבריה. מסלול חייה המבטיח של ליז נקטע באופן פתאומי בעקבות תאונה, והיא מושלכת החוצה,  אל החלל הריק, ללא נקודת אחיזה. יום אחד גם המחשב הנייד שלה נגנב, וזמן קצר לאחר מכן  היא מקבלת מכתב סחיטה.  

הסחטן, “מישוּ”, הוא גבר תל אביבי קל לשון וקהה חושים, המחזיק בחייה הווירטואליים של ליז כבבן  ערובה. הוא דורש ממנה לכתוב לו 40 מכתבים שבהם תחשוף באותנטיות מוחלטת את חייה, את  מחשבותיה ואת רגשותיה. אם לא תעשה זאת, הוא מאיים כי ימחק את התכנים שבמחשב שלה:
מכתבים יקרים לליבה שאין להם תחליף ויומנים שבהם תיעדה את הזיכרונות החשובים לה ביותר.

קולותיהם של ליז, של “מישו” ושל דמויות מחייהם נשזרים זה בזה בסיפור סוחף, שבמהלכו  נחשפים סודות מכוננים. חליפת המכתבים ביניהם מגוללת בפני הקורא בהדרגה את סיפור חייהם המורכב מחוויות צבעוניות, מאהבות אבודות, מטרגדיות ומניסיונות להתאושש מהן.  הרומן כל הג’אז הזה מציג דמויות אקסצנטריות שנעות בין העולם הווירטואלי לבין המציאות  הפיזית, בין נעורים לבין חידלון. הוא נע עם גלי ההדף שמותיר אחריו האובדן, ומתחקה אחר תפקיד  השפה בהתמודדות עמו. במקצב ייחודי הוא מתעד ללא פשרות את שבריריות הנפש האנושית  החשופה לאקראיות החיים, ומנגד – את תעצומותיה. 

המחברת, ילידת 1980, נולדה וגדלה בקיבוץ עין שמר. עיתונאית לשעבר ומנהלת חברת תוכן  שיווקי. בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה. חיה בתל אביב עם בן זוגה, שני ילדיה ושלושה חתולים שקופים. זהו ספרה הראשון. 

כל הגאז הזה” יצא ב-2017 בהוצאת סנונית תוכן, זכה לשבחי הקוראים והמבקרים והיה לרב מכר. ב-2023 יראה הספר אור באנגלית.

כל הג'אז הזה